טיפול אישי וזוגי

Talli

טלי רוזנבאום

מטפלת מינית מוסמכת

יחסי מין מהווים חלק חשוב בתוך מערכת הזוגית ויכולים להיות מוערכים באינספור דרכים שונות. מין מספק את האפשרות לחוות הנאה, סיפוק, אינטימיות, בטחון, שעשוע ואפילו קשר רוחני. מיניות מאפשרת לבטא תשוקה, יצירתיות ואהבה. היא שילוב של קשר חזק עם יכולת לשחרר, שילוב של בטחון עם נטילת סיכונים, יכולת להיות בהווה עם כל החושים ולחוות אמון, קבלה ושיתוף. אך טבעי שהדברים יהיו מורכבים ומאתגרים.

היחס למין משתנה בין אדם לאדם, אך כולנו מסכמים שיחסי מין אמורים להיות מהנים. ובוודאי שלא אמורים לכאוב

לרוב יחסי מין הוא נושא שקשה לדבר עליו. בין אם מרגישים חוסר בתשוקה, אם יש קושי להגיע לסיפוק, או אם פשוט רוצים לשפר את האינטימיות במערכת היחסים, אני יכולה לעזור. אני מטפלת בבעיות כגון פערים בחשק, קשיים בהתעוררות, שפיכה מהירה או מעוכבת, וקושי להגיע לאורגזמה.

כאבים ביחסי מין: נשים שמתמודדות עם כאבים בעת מגע מיני או קושי להתחיל במערכת יחסים מינית, בדרך כלל מופנות לרופא, מטפל מיני ו/או פיזיותרפיסט. קשה לדעת למי לפנות, ונשים רבות תוהות האם הבעיה היא פיזית או פסיכולוגית. אם את חווה כאב, כנראה שיש לכן סיבה פיזיולוגית.אם את חווה חרדה, החרדה היא חלק מהחוויה הרגשית שלך. חוסר היכולת להנות מיחסי מין בהחלט יכול לגרום למתח ומצוקה – אם ברמה האישית ואם במערכת היחסים. אני משלבת טיפול סקסולוגי, טיפול זוגי  ועובדת בשיתוף עם רופאים ופיזיותרפסתיות לרצפת אגן שיש צורך- על מנת לאפשר הנאה מחיי מין משמעותיים, נטולי כאבים ומלאי סיפוק